CMS aktualności

Ruszyła III edycja studiów "Prawo w Biznesie Nowych Technologii"

CMS

W listopadzie rozpoczęły się zajęcia na studiach podyplomowych „Prawo w Biznesie Technologii” na Uczelni Łazarskiego.

Kierunek Prawo w Biznesie Nowych Technologii w roku akademickim 2020/2021 jest już trzecią edycją studiów.

Studia są częścią Akademii Nowych Technologii i Ochrony Danych Osobowych, jednostki w ramach Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Rozwijamy nasza ekspertyzę współpracując zarówno ze specjalistami krajowymi, jak i międzynarodowymi. W listopadzie 2019 r. gościliśmy na naszym kierunku wybitnych ekspertów z Londynu zajmujących się zagadnieniami sztucznej inteligencji w praktyce - Sir Ian M Cheshire, prezes Barckays Bank UK, prof. Michaela Mainelli pełniącego funkcję szeryfa miasta Londyn, Marka A Olbricha - międzynarodowego specjalistę z zakresu nowych technologii. Specjaliści prowadzili moduł ekspercki „Man or machine czyli rewolucja AI i jej wpływ na środowisko biznesowe”.

W celu jak najpełniejszego zrozumienia rynku, dopasowania programu do potrzeb biznesu i zachodzących transformacji, udzielamy się w charakterze członka we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej (CCIFP).

Jesteśmy też partnerem powołanego przez Retail Institute Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji NextGenLab, dedykowanego poszukiwaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. W 2020 roku prace Centrum koncentrują się na realizacji programu Challenger 2.0., którego celem jest włączenie m.in. studentów i absolwentów uczelni wyższych w proces tworzenia w centrach i sieciach handlowych udoskonaleń produktów, usług, procesów, metod marketingowych, sprzedażowych i organizacyjnych.

W lutym 2019 r. kierunek „Prawo w Biznesie Nowych Technologii” został wyróżniony decyzją Komisji Akredytacyjnej Certyfikatem i Znakiem Jakości „Studia z Przyszłością 2019”, a także certyfikatem nadzwyczajnym „Lider jakości kształcenia”.

Czytaj więcej